niedziela, 7 lipca 2013

Kompozycje ślubne

Wiem, że prawie od miesiąca nic nie pisałam, ale nie za bardzo miałam czas na blogowanie. Musiałam pozałatwiać sprawy związane ze studiami i uporać się z końcem semestru na florystyce. A potem biegałam za praktykami. Ale udało mi się znaleźć kwiaciarnię i od poniedziałku tam pracuję :)
Dziś chcę pokazać prace, które wykonywaliśmy w grupie. Każda grupa miała przygotować 1 duże i 2 małe kompozycje na dekorację stołu weselnego. Jako podstawa miał nam służyć styropian.


Niestety prace wykonywaliśmy przez 2 dni, a mogłam akurat być tylko w pierwszym dniu. Więc jeżeli chodzi o kompozycje, to tylko obklejam styropian.

W pierwszym dniu - jak widać chyba też na zdjęciach - bawiliśmy się masą solną. Chyba zrobiłyśmy coś nie tam, bo wyszło nam wszystko porowate (choć "kamyczki" były kapitalne za to).

Czerwonymi kwadratami zaznaczyłam, które prace są moje. Nie są oczywiście idealne, ale też nie było zbyt dużo narzędzi do wykorzystania.

W drugim dniu dziewczyny już stricte układały kwiaty, w czym ja nie mogłam wziąć udziału. Ale ustaliśmy wcześniej, że nasze kompozycje będą w stylu wiejskim. I o ile dobrze pamiętam, wykonywane były na floretach.

Już nie mogę doczekać się września, gdy zajęcia znów się rozpoczną :)

Zdjęcia nie są mojego autorstwa

2 komentarze:

  1. "Bukiecik" przyciąga oko! Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Oryginalny- przyciąga uwagę, ,,wybija się" spośród tradycyjnej ślubnej bieli. Podoba mi się :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...